Zpravodajství

Nový hit internetu: Neuvěříte, jak tenhle mladík loví ryby!

Někdo to umí s rybářským prutem, někdo zase s harpunou. Jeden mladík ale loví ryby vskutku kuriózním způsobem: používá k tomu vlastní tělo! Jeho technika se ale asi mezi ostatní rybáře moc nerozšíří...

Průkopníkem nové a dosti podivuhodné rybářské metody je americký student Jake Seeland. Na své vlasy si připevnil háček s červem a hlavu ponořil do jezera Camp Hydaway, které leží ve státě Virginie.
 

Související obsah


Nemohl tušit, zda jeho netradiční pokus vyjde. Jako na zavolanou ale v té chvíli vyskočila z vody rybka, která návnadě zkrátka nemohla odolat. Seeland a jeho kamarádi neskrývali překvapení. A video z jejich úlovku vzápětí obletělo celý svět, informuje portál topky.sk.


Najdou se ovšem i lidé, kteří videozáznam pokládají za podvrh. Kameraman Cabot Phillips to však odmítá. Tvrdí, že tato obvinění se nezakládají na pravdě a jako důkaz prý muže ukázat i původní, neupravené video.

ČTĚTE TAKÉ

Jedovaté ryby, sasanky i ústřice. Víme, jakým způsobem vás jed zabije!

Proč je ryba vždycky lepší než vepřové maso aneb co na gril

Hollywoodským hitem je jodová dieta. Může být ale i nebezpečná!

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz