Zpravodajství

Skandální odhalení! Slavná modelka se narodila jako CHLAP!

Skandální odhalení! Slavná modelka se narodila jako CHLAP!
Zdroj: facebook.com

Narodila se jako chlapec, ale od začátku věděla, že je něco špatně. V pubertě se přihlásila k homosexualitě, jenže pořád to nebylo ono. Nejdřív začala nosit dámské šaty, pak podstoupila hormonální léčbu. A teď září na módních přehlídkách!

Řeč je o nyní dvaatřicetileté Nicole Gibsonové z jihoanglického města Horsham. Narodila se jako Glen a byla častým terčem spolužáků, kteří ji ještě jako chlapce šikanovali. Když jí bylo kolem patnácti, přihlásila se k homosexualitě, stále se ale necítila dobře.
 

Související obsah


Po dvacítce začala s nošením dámského oblečení, doplňků a podpatků a stala se z ní Nicole. A došlo jí, že pokud chce být opravdu šťastná, musí si nechat změnit pohlaví. Neváhala a před dvěma roky zahájila hormonální léčbu, která její tělo změnila k nepoznání.


Už jako krásná žena vyměnila Nicole práci v hospodě za kariéru modelky. A je vidět, že se sen se jí splnil. Ostatně, svědčí o tom obrovský zájem, který vzbudila na londýnské módní přehlídce London Fashion Show, píše deník Daily Mail.

(/pribehyleta/kluk-co-byl-holka-se-zamiloval-do-holky-co-byla-kluk.html)]


Tam se Nicole prošla po molu u příležitosti projektu Catwalk For Change, který upozorňuje na malou různorodost v modelingové branži. Změnu pohlaví podstoupí Nicole dnes, kdy se zní definitivně stane žena. A jak sami vidíte, už teď jí to dost sluší.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena nebo muž? Přeoperovaná modelka pózuje v bikinách a ukazuje bradavku. Líbí?

Poprask na benátském festivalu: Krásná brazilská modelka ukázala černou čárku v rozkroku!

Je každá holka bisexuálka?

Gay, lesbička, bi. No a?

tn.cz / zdg
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz