Zpravodajství

Bestialita na Slovensku! Vladimíra trpěla 8 let, manžel ji nutil k sexu se psem

Bestialita na Slovensku! Vladimíra trpěla 8 let, manžel ji nutil k sexu se psem
Zdroj: Mediafax

Neuvěřitelné utrpení prožívala dlouhých osm let Vladimíra, její jednačtyřicetiletý manžel ji nutil k zvrácením sexuálním praktikám. Před pěti lety Vladimíru dokonce donutil k sexu se psem!

Zoroslav Páleš z Lučenca na Slovensku dlouhých osm let sexuálně terorizoval svoji manželku Vladimíru, kterou nutil k zvráceným sexuálním praktikám. Soud ho nyní poslal na sedm let do vězení, uvedly TVnoviny.sk.
 

Páleš sexuálně své manželce vyhrožoval zmlácením nebo ji napadal, když byl pod vlivem alkoholu. Jeho zvráceným sexuálním praktikám se Vladimíra musela podřizovat od roku 2003 až do dubna 2011. Vše vyšlo najevo až při rozvodovém řízení, kdy se o rodinu začali zajímat pracovnice sociálky.
 

Zřejmě nejvíce si Vladimíra protrpěla v roce 2008, kdy ji manžel donutil k sexu se psem. Krom toho ji v průběhu osmi let strkal do pochvy různé předměty, aniž by reagoval na její bolest. Velké bolesti Vladimíre způsoboval v průběhu těhotenství, kdy ji do pochvy strkal ruku, čímž ji způsoboval obrovské bolesti.
 

NA SLOVENSKU SOULOŽILI S BERANEM! VÍCE ZDE!
 

Podle znalců ale není Páleš sexuální deviant ,ani netrpí žádnou duševní nemocí. Má prý však sníženou citlivost na pocity partnerky. Vladimíra má ze sexuálního teroru zdravotní i psychické problémy a vše negativně působilo i na jejich pět dětí.
 

(/rodina/odstrasujici-snimky-zena-nafotila-svuj-rok-s-nasilnikem.html)]


Páleš u soudu uvedl, že při sexu používal robertka, odsávačku, cuketu, salám i flašky. Další pomůcky pak společně nakupovali v sexshopech. Jednou Páleš donutil svoji manželku k sexu se svým kamarádem a jeho manželkou. Přitom se na ně díval a při tom masturboval.



 

U soudu se Páleš přiznal i k tomu, že kromě své manželky Vladimíry měl sex i s jinými ženami, například se svou tchýní, s manželkou kamaráda Milana a dalšími. Páleš se u soudu bránil, že vše dělal se souhlasem manželky. Nicméně soud ho uznal vinným ze sexuální násilí vůči manželce a odvolací soud mu pravomocně potvrdil sedmiletý trest.

ČTĚTE TAKÉ:
VAŠE PŘÍBĚHY: Nejlepší kámoš? Ne, hnusný násilník

VAŠE PŘÍBĚHY: Můj kluk mě uhodil. Co teď?

VÁŠ PŘÍBĚH: Zneužíval mě otec - denně! Od mých 11 let!

Buddhista hraje brutální videohry. Nemusí pak mlátit lidi

Podívejte se na brutální tlačenice v čínském metru

tn.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz