APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Kramný má strach z Egypťanů: Hlavně ať sem nejezdí má sestra!

Kramný má strach z Egypťanů: Hlavně ať sem nejezdí má sestra!
Zdroj: archiv

Petr Kramný stále v Hurghádě přihlíží tomu, jak egyptská strana vyšetřuje smrt jeho manželky a dcery. Jeho nedůvěra v Egypťany je stále větší a větší. Nyní vyzval svou sestru Lenku, aby za ním rozhodně nejezdila.

"Nechci, aby sem jezdila samotná ženská. Navíc má doma manžela, děti, musí chodit do práce... Prostě to nejde," uvedl Kramný pro Blesk.cz. Je vidět, že by o přítomnost své sestry Lenky stál, ale nechce ji vystavit zbytečnému riziku.
 

Kramný je velmi rád, že jeho sestra je mu oporou, že mu každý den volá. Je jí vděčný i za to, že zařídila pohřeb jeho manželky Moniky a dcery Klárky.
 

Naposledy mu přišel z České republiky balík s teplým oblečením. Rodina se bojí, že Petr Kramný v Egyptě bude muset zůstat ještě několik týdnů a v Egyptě se začíná ochlazovat.
 

Střepiny o Kramném:


 

Petr Kramný je stále v Egyptě veden jako svědek. Čeká se na oficiální zprávu z patologie a na výsledky toxikologických testů. Pak bude buď obviněn, nebo by snad konečně mohl odcestovat do Česka.
 

Brzy bude konfrontován s důkazy, říká expert! Více ZDE!

ČTĚTE TAKÉ

VELKÝ PŘEHLED: Pozor na nebezpečné země! Vite, kde nejvíc hrozí únos nebo smrt?
 

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz