V Praze včera večer soutěžily nejkrásnější hasičky z Česka a Slovenska o titul Miss Hasička 2013. A rozhodně se bylo na co dívat, poprvé totiž soutěžily dívky, tedy hasičky, Česka a Slovenska dohromady.
Finálový večer byl dlouho očekávanou událostí nejen v požárnických kruzích. Krásné křivky vysportovaných těl mladých hasiček zajímaly i diváky, kteří s hasiči nemají nic společného. Celá soutěž měla nejprve regionální kola, ze kterých ty nejkrásnější dívky postoupily do mezinárodního finále.
Podívejte se v galerii na krásky, které soutěžily o titul Miss Hasička:
Celkovou vítězkou se stala Stanislava Halušková z Likavky na Slovensku. Stanislavě je 21 let a soutěžila s číslem 3. Titul první vicemiss vyhrála osmnáctiletá Nela Šmírová z Frýdlantu nad Ostravicí, ta si zároveň na své krásné tělo pověsila i šerpu pro Miss Hasička Facebook. Na fotografiích ji najdete se soutěžním číslem 2.
Druhou vicemiss se potom stala Markéta Járková z Heřmaniček s číslem 1 titulem Miss Hasička Sympatie se může po včerejším galavečeru pochlubit osmnáctiletá Jana Pekařová z Vizovic, která soutěžila s číslem 5.
Podívejte se v galerii na krásky, které soutěžily o titul Miss Hasička:
Paralelně se odehrávala i soutěž Hasič roku, kterou ovládl Tomáš Petreček, profesionální hasič z Opavy. Titul Hasiče Sympaťáka si odnesl Roman Vetrák z Plzně.
ČTĚTE TAKÉ:
Z ostudy kabát! V Kanadě si spletli „hlavy“. Korunovali nesprávnou Miss
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz