Zpravodajství

VÝTAH DO MINULOSTI! Američané našli v jeskyni STROJ ČASU, mají jasno konspirátoři

VÝTAH DO MINULOSTI! Američané našli v jeskyni STROJ ČASU, mají jasno konspirátoři
Zdroj: nadanoslibradeescorpio.blogspot

UFO? Návrat bin Ládina na scénu? Ovlivňování počasí? Zapomeňte, největším současným hitem mezi konspirátory je nález stroje času. Údajně ho objevili američtí vojáci v Afghánistánu.

Podle nejnovější konspirační teorie, která zaplavila weby od Spojených států po Japonsko, našli američtí vojáci v jisté jeskyni v Afghánistánu stroj času.
 

Údajně jde o starobylou bránu mezi časoprostorem, o kterém se se zmiňují starobylé náboženské texty. Tak zvanou Vimanu mohl používat pouze myslitel Zarathuštra, kterému prý patřila.
 

Konspirátoři zachází ještě dál. Tvrdí, že vojáci, kteří se pokusili Vimanu z jeskyně vyzvednout, zmizeli. Nebo spíše se propadli do jiné časové dimenze. Údajně šlo o osm vojáků, kteří zmizeli neznámo kam.  
 

Jak VIMANA vypadá?
 

Jde o jakýsi vůz s kopulí, který je schopný se vznášet. Má okna, leskne se, létá jako vítr a přitom vydává melodický jemný zvuk. Vimana prý dokáže vyhledávat tzv. mezery v časoprostoru. Tedy vstupní brány do jiných časových pásem.
 

"Ve spisu Samarangana Sútradhara v je zmínka o vzdušných vozech. Píše se zde, že tyto vozy byly z lehkého materiálu se silným dobře tvarovaným tělem a k jejich konstrukci bylo použito zlato, železo, olovo a dokonce i rtuť. Měly cestovat na velké vzdálenosti a byly poháněny zvláštními motory, které fungovaly díky rtuti," stojí na wikipedii.
 

Cestování časem je myšlenka, která fascinovala již Alberta Einsteina a jiné myslitele. Jisté je, že pokud by Američané opravdu našli stroj času, nemusí je současná finanční krize zas tolik trápit.

ČTĚTE TAKÉ:

Jak ničí civilizace lidstvo? Studie přinesla šokující poznatky

Nezvratný osud zabíjí i v reálném životě: Režisér hororu záhadně zemřel

5 záhad Jurského parku. Podívejte se, co vám ve filmu uniklo

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz