APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Dobré ráno! Antikampaň pokračuje

Martin Stropnický na svém Facebooku opět nakládá!

Dnes ještě nejspíš přijde nějaký další marketingový antitrik. Praha už je tak oblepená, že z toho bolí oči i hlava. Někteří moji profesní kolegové plní role mouřenínů. Jejich menší vhled do souvislostí a poctivá touha po čistotě jsou cynicky zneužity. Sedí u telefonů a volají kdekomu, aby volil TOP. Přesně tu stranu, která se schovává za krach VV, aby skryla svá vlastní četná selhání i morální pustinu ztělesněnou jejím místopředsedou. Včera mě jeden pán v Hodoníně ukazoval dopis, který dostal od kmotra Hrdličky. Nemusel jsem nic vysvětlovat. Věděl dobře, co si o tom má myslet. Lidé nejsou hloupí.

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz