Zpravodajství

Zrůdy! Dívku 6 let brutálně mučili a znásilňovali, teď o tom promluvila

Zrůdy! Dívku 6 let brutálně mučili a znásilňovali, teď o tom promluvila
Zdroj: oficiální zdroj

Dnes dvacetiletá dívka promluvila o svém otřesném dětství. Rodiče ji znásilňovali, mučili hladem tak, že měla nafouklé bříško a drželi ji 6 let zavřenou v metr velké komoře ve vlastních výkalech.

Ten hrůzný případ otřásl ve své době celou Amerikou .Když byla Lauren Kavanaughová v roce 2001 nalezena v odporné díře v domě své biologické matky Barbary Atkinsonové a nevlastního otce Kennetha Atkinsona, bylo jí 8, vážila ale jako dvouleté dítě.
 

Holčičku zrůdní rodiče dlouhých šest let strašlivým způsobem sexuálně, fyzicky i psychicky mučili. Dceru znásilňovali, nedávali jí jíst, bili ji a drželi jí v komoře velké metr na metr v jejích vlastních výkalech a moči.
 

Když ji konečně policie z příšerného vězení vysvobodila, Lauren vážila pouhých 12 kilo, měla nafouknuté bříško a lékaři u ní museli použít metodu vyživování vynalezenou pro oběti holocaustu. Roky brutálního znásilňování na ní zanechaly takové následky, že musela podstoupit několik rekonstrukčních operací.

Související obsah

Holčička neuměla sedět na židli a když ji z nemocnice sestřičky vzaly na zahradu, vyděsila se k smrti, když šlápla na trávu, protože nevěděla, co to je. Atkinsonovi dostali za nepředstavitelné mučení holčičky doživotí.
 

Dnes dvacetiletá Lauren, která putovala k pěstounům, se s otřesným traumatem z dětství vyrovnává dodnes. "Můj život samozřejmě nikdy nebyl normální, já jen doufám, že jednou bude," řekla listu Dallas Morning News.

Zdroj: facebook.com

 

ČTĚTE TAKÉ:
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku

V Česku je až 40 tisíc týraných dětí. PŘÍBĚHY

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz