Zpravodajství

Lhář Hašek je zvyklý mlžit: O svém studiu na škole, o štědře placené "kamarádce"

Místopředseda ČSSD Michal Hašek má teď pořádnou kopu másla na hlavě. Několik dní jako školáček lhal o tajné schůzce v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. A není to poprvé, co se objevily pochyby o jeho pravdomluvnosti.


Už dávno předtím, než amatérsky zatloukal povolební setkání s hlavou státu, totiž Hašek dělal názorové veletoče a zdatně mlžil. Jeho dva největší přešlapy připomněl server Idnes.


Michal Hašek si před jméno už několik let dopisuje titul JUDr. Jenže jeho rigorózní práce je tajemnější a nedostupnější než filmový hrad v Karpatech.


Před dvěma lety se Hašek dušoval, že si nechá na svou rigorózní práci udělat odborné posudky a jejich výsledky pak zveřejní, aby dokázal, že je jeho práce kvalitní. Jenže na podzim roku 2011 si to všechno rozmyslel a dodnes tak není jasné, co v jeho práci je. Na internetu se totiž nikdy neobjevila.


Ještě větší kontroverze však vyvolává jméno Šárky Rouzkové. Ta pracovala na brněnském krajském úřadě jako šéfka Haškovy kanceláře a odle všeho stojí za krachem Haškova manželství.


Lhář Hašek se veřejně bičuje! Doufá, že když si nasype popel na hlavu, udrží se u vesla


Že Hašek popírá milenecký poměr na pracovišti by se přejít dalo, ale to, že Rouzková dostávala pětkrát větší odměny než ostatní úředníci už nebezpečně zavání Janou Nagyovou číslo dvě.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz