Zpravodajství

Zastavme to! Facebookem koluje nechutná výzva: V pátek šikanujte tlusté holky!

Zastavme to! Facebookem koluje nechutná výzva: V pátek šikanujte tlusté holky!
Zdroj: facebook.com

Sociální sítě snesou ledacos. Speciálně na facebooku se často objevují hodně kontroverzní skupiny nebo udáosti. Po dni týrání zvířat je tu nový "hit" - šikana baculek!

Událost, která už stihla do dnešní jedenácté hodiny nasbírat 1517 účastníků, je naplánovaná na tenhle pátek, kdy má Den šikanování tlustých dívek vypuknout. Z události přitom vůbec není poznat, jestli je míněna vážně nebo v nadsázce.


Zakladatel události Jiří Vlček nicméně v záhlaví stránky píše, kde baculky objevit. Jsou to prý fastfoody, hypermarkety a také městská hromadná doprava.


Poslední bod je nicméně evidentně napsaný v nadsázce s odkazem na nedávný případ Julie z metra, která má právo sedět. A taky na všechny kolem vulgárně řvát.
 

Související obsah


Někteří uživateé facebooku nicméně pro podobný druh humoru nemají pochopení. Tolik dementů na jednom místě, píše například Věra.


Jiní ovšem evidentně ještě rádi přiloží pod kotel a píší věci jako Obezita by měla být kvalifikována jako trestný čin" nebo "Už aby bylo osmého".


Autoři události si ovšem neuvědomují, že by mu legraci mohli dost razantně pokazit policie. Podobné "vtípky" totiž nebezpečně zavánějí naváděním k trestnému činu.

ČTĚTE TAKÉ

Používáte často FACEBOOK? Podívejte se, jak dokáže měnit vaši náladu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz