Zpravodajství

Nehoda dvou aut na R4 si vyžádala zásah vrtulníku! Hlavní tah na Strakonice stál!

Nehoda dvou aut na R4 si vyžádala zásah vrtulníku! Hlavní tah na Strakonice stál!
Zdroj: TN.cz

Zásah všech záchranných složek a přistání vrtulníku letecké záchranky si vyžádala odpolední nehoda dvou osobních aut na rychlostní silnici R4. Nehoda se stala na 21. kilometru silnice ve směru na Strakonice.

Nehoda silnici zcela zablokovala, policisté tak museli veškerou dopravu odklánět již u Dobříše. Na místo vyjely hasičské jednotky z Dobříše a Řevnice.

Z Prahy k nehodě vzlétl vrtulník, původně se totiž mělo jednat o hromadnou nehodu nákladních a osobních aut. Nakonec šlo o nehodu dvou aut, z toho jedno táhlo přívěsný vozík. Tři lidé se zranili lehce, a tak mohl být vrtulník odvolán zpět.

Po 30 minutách policisté zprůjezdnili jeden jízdní pruh. Příčiny a okolnosti nehody policisté nadále vyšetřují.

tn.cz / jap
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz