Zpravodajství

TADY JE RATHOVO! Exkluzivní fotky z míst, kde je exhejtman doma!

TADY JE RATHOVO! Exkluzivní fotky z míst, kde je exhejtman doma!
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

Fotograf portálu TN.cz Jakub Deml prožil jeden den s exhejtmanem Davidem Rathem. Muž s kontroverzní pověstí ho vzal do Hostivice a ukázal mu místa, která miluje.

Focení proběhlo ve středu 13. listopadu po poledni. Rath měl drobné zpoždění, asi tři minuty, přišel upravený, oblečený v černém kabátu. Prostě elegán a milovník módy. Takový, jako byl, než nastoupil do vazby, která ho změnila, ale nezlomila.
 


 

Místo, kde vzniknou exkluzivní fotky, si zvolil David Rath sám. Provedl našeho fotografa po Husově náměstí, vzal ho ke kapli, která byla rekonstruována těsně před tím, než Ratha dohnala policie a on putoval do vazby.
 

Dalšími místy pro focení bylo prostranství před zámečkem, dnes je tam budova městského úřadu, či přilehlý park, kde padá listí ze stromů, tak jako to na podzim už bývá...
 

DAVID RATH DNES V 20:30 ODPOVÍ NA VAŠE DOTAZY! VSTUP DO CHATU ZDE!
 

David Rath byl po celou dobu focení milý a ochotný, stejně jako v předešlých dvou dnech, nicméně veselou náladu neměl. Ví, že nejdůležitější boj ho čeká před soudem a je na něm vidět, že už nyní se na něj soustředí a přemýšlí o taktice.

sta s přispěním J. Demla, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz