Na silnici I/16 u obce Sukorady na Mladoboleslavsku se ve středu dopoledne stala tragická nehoda. Řidič Felicie se při předjíždění čelně střetl s kamionem a na místě zemřel.
K nehodě na silnici I/16 mezi obcemi Sukorady a Martinovice zamířily všechny záchranné složky. Z prahy dokonce vzlétl vrtulník letecké záchranky.
Řidiči Felicie již lékař nedokázal pomoci. Řidiče kamionu vyprostili hasiči a záchranáři ho poté letecky transportovali do jedné z pražských nemocnic.
Podle prvotního vyšetřování měl řidič Felicie předjíždět, v protisměru se ale čelně střetl s kamionem. Kamion navíc po střetu vyjel ze silnice a narazil do přilehlého rodinného domu. V domě nebyl nikdo zraněn.
Policisté silnici po dobu vyšetřování uzavřeli. Pod havarovanou Felicií pak hasiči nalezli ještě mrtvého psa, který měl cestovat v osobním autě.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz