Zpravodajství

Ransdorf má další problém. Bruselský byt mu zdemoloval bezdomovec

Europoslanech Miloslav Ransdorf má další problémy. Po neustálých skandálech s dluhy a exekucemi se nyní do jeho bruselkého bytu nastěhoval bezdomovec a totálně ho zdemoloval.

Špatná aura, smůla lepící se na paty, totální absurdita. I takhle by se daly označit trable eurosposlance Ransdorfa. Za spoustu věcí si ale může sám. Když už se jakž takž vypořádal s dluhy, jeho poslanecké nervy pocuchal jiný člověk. Bezdomovec jménem Husajn se mu usídil v bytě a způsobil tam doslova apokalypsu. "Zanechal tam spousty odpadků, ohromný nepořádek a ukradl nějaké věci," říká Ransdorf. "Totálně spálil varnou konvici, která tam asi hořela a on ji hasil ručníky. Musím říct, že ten člověk je normální dobytek," nebere si Ransdorf servítky.

Smolař Ransdorf o celé věci informoval bruselskou policii. A i přesto, že on sám bezdomovce dokonce několikrát přistihl, se muž do jeho bytu neustále vrací. Miroslav Ransdorf byl natolik rozhořčený, že se rohodl z bytu odstěhovat. A to do konce roku.

Související obsah

Policii se bezdomovce zatím dopadnout nepodařilo. A jak je možné, že se do bytu vůbec dostal? Ransdorf má proto jediné vysvětlení. "To je následek skandalizace novinářů, kteří ukázali, když mě pronásledovali až ke dveřím mého bytu, číslo domu, kde bydlím, takže to byla pozvánka," má jasno Ransdorf.

Pro připomenutí, jde o nedávný skandál, behěm kterého Ransdorfa osočil nizozemský reportér z falšování docházky v Evropském parlamentu.

Emma Smetana, Tereza Šnoblová, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz