V Plzni se ve čtvrtek večer otrávila oxidem uhelnatým celá rodina. Dva dospělí a dvě děti skončili v nemocnici.
V kritickém stavu se nachází matka a pětileté dítě. Otec s dalším ročním potomkem z otravy zřejmě vyvázli bez následků. Do bytu totiž přišli později. Celá rodina teď leží ve Fakultní nemocnici v Plzni. Otec a mladší syn ale jen na pozorování.
Neštěstí se stalo krátce po dvacáté hodině ve Vrchlického ulici na Borech. Podle Plzeňského deníku hasiči na místě naměřili vysoké koncentrace oxidu uhelnatého. Dosud ale nepřišli na to, odkud se plyn v bytě vzal.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz