Zpravodajství

Láďa Hruška vaří LEVNĚ a CHUTNĚ: Výborná chlebová polévka! Jedna porce za 2,50 Kč!

Láďa Hruška opět vaří levně a přitom chutně. Tentokrát od vás dostal recept na vynikající chlebovou polévku za pár korun. Za polévku pro čtyři strávníky zaplatíte jenom 9,90 Kč. Podívejte se, jak si ji uvařit!

Nová rubrika Televizních novin, které se ujal inspektor televize Nova Láďa Hruška, se stala ihned populární. Po chipsech z kuřecích kůží a nadívaných kuřecích kůžích uvaří inspektor chutnou polévku.
 

"Mučte si mě chlebovou polévkou, já viděl Rychlé šípy", křičel v legendární Foglarovce tlouštík. Po této polévce ale rozhodně neztloustnete, ve svém jídelníčku ji mají totiž dokonce i vegetariáni.
 

RECEPT NA VÝTEČNOU CHLEBOVOU POLÉVKU:

Zdroj: TN.cz

Přípravu pak zvládne opravdu každý. I ten, kdo se kuchyni vyhýbá obloukem.
 

"Do půl litru vody dáme zeleninový bujón. Přidáme lžičku kmínu a vaříme 2 nakrájené krajíce chleba na kostičky do rozvaření. Pro lepší konzistenci zhruba po deseti minutách proženeme tyčovým mixérem," radí inspektor.
 

Související obsah


"Poté přidáme vejce s mlékem, lisovaný česnek. Poslední krajíc chleba nakrájíme také na kostičky a osmahneme jako krutony na lžíci sádla. Hotovou polévku ozdobíme krutony a pažitkou. Dobrou chuť," dodává Láďa Hruška.
 

Pokud taky vaříte z podobných netradičně tradičních surovin chutně a levně, pošlete svůj recept na [email protected].

NEPŘEHLÉDNĚTE:

S bezrukou Barbie v kuchyni: Jak si poradila invalidní žena s vařením?

Těšte se: Babica točí nové díly Dobrot. Víme, co změní

bru, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz