Zpravodajství

FOTOGALERIE: Zabiják v sukni! Tahle Češka loví zvěř po celém světě! Co vy na to?

FOTOGALERIE: Zabiják v sukni! Tahle Češka loví zvěř po celém světě! Co vy na to?
Zdroj: facebook.com

ANKETA: Celý internet byl v šoku z americké lovkyně Melissy Bachmanové, která zabíjí zvířata po celém světě. Ale také v Česku máme dívky, co milují zabíjení zvěře. Třeba Michaelu Fialovou. Co na to říkáte?

Nikdo nemůže pochybovat o tom, že Michaela Fialová má lov a zabíjení zvířat v krvi. A kdo by o tom přesto pochyboval, ať se podívá na její facebook. Na stránce s názvem Michaelka’s hunting se s mrtvými zvířaty roztrhl pytel.
 

Michaela sice nedělá nic nelegálního, pouze ji baví lov. Ale v současné společnosti, která je plná útlocitných jedinců, kteří znají maso pouze z regálů supermarketů, má problém. Po tom, co na její zálibu upozornil portál Blesk.cz, se na jejím facebooku začínají objevovat první nelichotivé komentáře.
 


 

JAK ZABÍJÍ ZVÍŘATA MODERÁTORKA MELISSA BACHMANOVÁ? PODÍVEJTE SE ZDE!
 

Michaela lov zvířat opravdu miluje a lovecké výpravy podniká po celém světě. Ve Spojených státech například zabila kojota, v Indii zase zastřelila místní druh jelena.
 

Je to podle vás vhodný koníček pro křehkou dívku? Nebo by se lov zvířat pro zábavu měl zakázat? Co vy na to? Diskutujete zde!

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz