Policistka

Policistka poslala SMS pro milence manželovi! Trapas neunesla a spáchala sebevraždu

Policistka poslala SMS pro milence manželovi! Trapas neunesla a spáchala sebevraždu
Zdroj: Thinkstockphotos

Žena spáchala sebevraždu poté , co si spletla příjemce SMS zprávy. Text chtěla poslat milenci , ale odeslala ji manželovi.

Manžel policistky Gail Crockerové (46) musel na služební cestu do Londýna. Ona se v tu dobu setkala se svým kolegou. Po setkání mu chtěla napsat: "Děkuji za překrásný večer. Přeji si, aby se opakoval častěji. jenže tuto zprávu nedostal milenec, ale její manžel.
 

Když se vrátil domů, mu manželka řekla, že to byla jednorázová záležitost a je jí to velmi líto. S velkým pláčem prosila o odpuštění. Jenže manžel Peter se s ní pohádal, urazil se a ženě nezvedal telefon. Dokonce ho vzteky hodil o zem a rozbil ho.
 

Po práci si šel koupit náhradní mobil, píší tvnoviny.sk. Když přišel domů, zjistil, že Gail tam není. Zmizelo i jejich auto. Sháněl ji v práci, ale neuspěl. "Nespal jsem celou noc. Domů se totiž nevrátila, "řekl Peter.
 

Ráno přátelé našli auto v sousední vesnici. Muž v něm našel už jen tělo manželky, prázdné obaly od léků a dopis na rozloučenou pro něj a jejich dvě dcery Chloe a Gemma. Soudní lékaři potvrdili, že policistka spáchala sebevraždu.
 

Související obsah


"Byla můj život," truchlí nyní vdovec. "Znal jsem Gail několik let a vždy si na ni vzpomenu, jako na vynikající důstojnici ," dodal její nadřízený, inspektor Robin Hogg.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Policistka

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz