Zpravodajství

MAGICKÉ DATUM 11-12-13 se blíží! Co o něm prozradila numeroložka?

MAGICKÉ DATUM 11-12-13 se blíží! Co o něm prozradila numeroložka?
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V kalendáři se nezadržitelně blíží magické datum 11-12-13. Zeptali jsme se na něj numeroložky Lenky Suchardové.

"Když budeme brát v úvahu zjednodušený tvar 11-12-13, pak nám vyjdou i sečtená doplňková čísla posloupně 2-3-4 (1+1=2; 1+2=3; 1+3=4)," říká numeroložka Lenka Suchardová.

Co nám to může přinést a jaké výhody nám z toho plynou?

"Zbystří se nám intuice, čich a šestý smysl pro to, co je pro nás vhodné, prospěšné, příjemné a radostné. Použijeme-li tento dar, pak víme přesně, co chceme a logicky vyhodnotíme, jak na to jít, jak to rozšířit a kdy to realizovat, aby to mělo pro nás užitečný dopad," říká Lenka Suchardová.

Numeroložka Lenka Suchardová bude od 20:30 odpovídat na vaše otázky v on-line chatu.

Rozhovor

 "Pokud však nebudeme důvěřovat těmto intuitivním pocitům a vnuknutím, ba naopak budeme vyvyšovat své ego a supermyšlení, nebo se budeme stále podřizovat někomu, či něčemu, pak dojde k celkovému nedorozumění a zmatku. Tím se dostaví přecitlivělost, náladovost, urážlivost, smutek z nezdaru a ztráta," pokračuje numeroložka.

Rozhovor

 "V tomto dni je velká síla, protože můžeme postupovat jasně a cíleně krok za krokem, díky po sobě jdoucím číslům. Neměli bychom skákat z myšlenky na myšlenku, z akce do akce – bylo by to nicnedávající a ztrátové," tuší zkušená numeroložka Lenka Suchardová a přidává dobrou radu na závěr: "Objevte sami v sobě energii a odhodlání zlepšit ty oblasti, kde to již nějakou dobu vázne. A nebo netušíte, kdo jste a co dělat, pak vás ale může někdo využít a zneužít ke svému prospěchu. Dopoledne je velmi akční a výkonné, najděte v sobě palivo a odstartujte životní změny k lepšímu. Odpoledne je stále cílevědomé, nicméně už můžete být ovlivněni vlastním strachem, informací zvenčí nebo nějakou osobou. Zvažte všechny okolnosti, rozhodněte se dle vlastních pocitů a pokračujte ve svém plánu. Večer se zklidněte, přehodnoťte celý den u dobrého jídla a pití a vyházejte zbytečnosti, ke kterým se už opravdu nechcete vracet," radí Lenka Suchardová.

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz