Zpravodajství

MAGICKÉ DATUM 11-12-13 se blíží! Co o něm prozradila numeroložka?

MAGICKÉ DATUM 11-12-13 se blíží! Co o něm prozradila numeroložka?
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V kalendáři se nezadržitelně blíží magické datum 11-12-13. Zeptali jsme se na něj numeroložky Lenky Suchardové.

"Když budeme brát v úvahu zjednodušený tvar 11-12-13, pak nám vyjdou i sečtená doplňková čísla posloupně 2-3-4 (1+1=2; 1+2=3; 1+3=4)," říká numeroložka Lenka Suchardová.

Co nám to může přinést a jaké výhody nám z toho plynou?

"Zbystří se nám intuice, čich a šestý smysl pro to, co je pro nás vhodné, prospěšné, příjemné a radostné. Použijeme-li tento dar, pak víme přesně, co chceme a logicky vyhodnotíme, jak na to jít, jak to rozšířit a kdy to realizovat, aby to mělo pro nás užitečný dopad," říká Lenka Suchardová.

Numeroložka Lenka Suchardová bude od 20:30 odpovídat na vaše otázky v on-line chatu.

Rozhovor

 "Pokud však nebudeme důvěřovat těmto intuitivním pocitům a vnuknutím, ba naopak budeme vyvyšovat své ego a supermyšlení, nebo se budeme stále podřizovat někomu, či něčemu, pak dojde k celkovému nedorozumění a zmatku. Tím se dostaví přecitlivělost, náladovost, urážlivost, smutek z nezdaru a ztráta," pokračuje numeroložka.

Rozhovor

 "V tomto dni je velká síla, protože můžeme postupovat jasně a cíleně krok za krokem, díky po sobě jdoucím číslům. Neměli bychom skákat z myšlenky na myšlenku, z akce do akce – bylo by to nicnedávající a ztrátové," tuší zkušená numeroložka Lenka Suchardová a přidává dobrou radu na závěr: "Objevte sami v sobě energii a odhodlání zlepšit ty oblasti, kde to již nějakou dobu vázne. A nebo netušíte, kdo jste a co dělat, pak vás ale může někdo využít a zneužít ke svému prospěchu. Dopoledne je velmi akční a výkonné, najděte v sobě palivo a odstartujte životní změny k lepšímu. Odpoledne je stále cílevědomé, nicméně už můžete být ovlivněni vlastním strachem, informací zvenčí nebo nějakou osobou. Zvažte všechny okolnosti, rozhodněte se dle vlastních pocitů a pokračujte ve svém plánu. Večer se zklidněte, přehodnoťte celý den u dobrého jídla a pití a vyházejte zbytečnosti, ke kterým se už opravdu nechcete vracet," radí Lenka Suchardová.

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz