Petra

Vrazi Petry z Jihlavy se bojí kriminálu, vinu házejí jeden na druhého

Tři mladíci, kteří jsou obviněni z brutání vraždy patnáctileté Petry z Jihlavska, se z vazební věznice snaží různými způsoby zmírnit si možné vysoké tresty, které jim hrozí. Nechtějí v celách strávit desítky let.

Už si asi uvědomili, že by se kvůli brutální vraždě mohli z vězení dostat až za desítky let a tak se teď Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal snaží stůj co stůj snížit možné tresty. Kamarádství skončilo - vinu teď surovci házejí jeden na druhého, doplňují svá doznání a spolupracují s policií.


Všichni ovšem nyní neukazují své karty a netrpšlivě odpočítávají dny do začátkou hlavního líčení. Kisiov asi vypovídat bude, Zavřel nejspíš ne.


Zavřel měl z vězení potopit i dalšího svého známého, který loni přepadl obchod a těžce zranil prodavačku. Michal Kisiov zase vypovídal jako svědek v případu loupežného přepadení dalšího člena jejich party bývalého přítele Petry Patrika Černého.


Tohle všechno mohou být pro soud polehčující okolnosti. U hlavního líčení nechtějí chybět ani rodiče zavražděné Petry. Hlavní líčení by mělo začít v lednu nebo únoru.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragická smrt slavné zpěvačky: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!

Tragédie v rodině Plekance: Manželovi Lucie Vondráčkové umřel tatínek

pez, David Pik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz