Slovenská milionářka Nora Mojsejová (54) má obrovský problém. Celé Slovensko si ukazuje její fotku, kde je v poutech. Mojsejvoá čelí žalobě, že udělala podvody ve výši 23 milionů korun. Hrozí jí až 15 let v kriminále.
Noru Mojsejovou zná celé Slovensko díky reality show. Kdysi mocná žena nyní poznala odvrácenou stranu života i popularity. Celé Slovensko se baví tím, jak ji vláčí po soudech v poutech.
Jenže ono se zdá, že Mojsejová má želízka na zápěstí právem. Podle informací Nového Času se údajně podílela na rozsáhlých finančních podvodech.
Před soud ji dostal její bývalý kamarád František Kabrhel. Ten tvrdí, že mu Mojsejová dluží velké peníze a nechce je vracet. Ať už soud dopadne jakkoliv, jisté je, že Mojsejová má zkažené Vánoce.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz