Krimi

Tento muž je jako kočka! Osmkrát se pokusil o sebevraždu, pokaždé přežil

Má devět životů jako kočka a osm už si jich vybral. To říkají záchranáři o muži z Frýdlantu v Čechách, který páchá sebevraždy. A jak jste pochopili, všechny pokusy zatím přežil, i když některé spíš zázrakem.

Jmenuje se Ladislav Ižof. Místní ho znají jako skokana z komína i mostů, porazila ho tramvaj a při povodních se vrhnul dokonce do rozbouřené řeky. Včera v noci si chtěl vzít život zas - tentokrát v Hajništi u Nového Města pod Smrkem. Lehl si na silnici a čekal.
 

"Na silnici jsem viděl muže, jakoby bych ho objel. U přejezdu jsem se otočil a jel jsem zpátky. Ptal jsem se ho, co se děje, jestli je v pořádku," popsal svědek události. Jenže pan Ladislav neodpovídal. V tu chvíli se na sebevraha řítilo jiné auto, svědek proto začal troubit a blikat.
 

Jenže začal blikat i dálkovými světly a řidiče protijedoucího auta oslnil a ten pana Ladislava přejel. Známý sebevrah zůstal pod vozem. Teprve až v šesti lidech se auto podařilo zvednout a muže vyprostit. " Utrpěl velmi těžká poranění hlavy a hrudníku. + byl v bezvědomí. Zaintubovali jsme ho a převezli na traumatologii do Liberce," popsala Lenka Markovičová z liberecké záchranné služby.
 

Související obsah


Podle posledních informací žije. A je možné, že stejně jako při povodních, kdy skočil do rozbouřené řeky, bude opět slibovat, že už to neudělá. Místní jen počítají jeho pokusy a tvrdí, že má životů jako kočka, další mu přezdívají pan nesmrtelný.

hmr / Ivan Berka, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz