Zpravodajství

Adélka a Angelína: Podívejte se, jak zestárly princezny z pohádky S čerty nejsou žerty

Adélka a Angelína: Podívejte se, jak zestárly princezny z pohádky S čerty nejsou žerty
Zdroj: TV Nova

Čas letí a od natáčení oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty už uplynulo neuvěřitelných 30 let. Víte co dnes dělají a jak vypadají blondýnka Adélka a brunetka Angelína? To se budete divit.

Všichni tu pohádku známe a máme rádi. Zlá macecha kuje pikle s knížecím správcem, jejího nevlastního syna Petra zaujme domýšlivá Angelína, mezitím se do něj zamiluje hodná a skromná Adélka, to všechno sleduje peklo pod vedením lucifera Karla Heřmánka, který pro hříšníky vyšle čerta s hodností vlka Ondřeje Vetchého, a ten skončí s Petrem na vojně v čele s kaprálem Petrem Nárožným.
 

Ani letos o ni o Vánocích diváci nepřijdou, na televizi Nova se na S čerty nejsou žerty můžeme těšit na Boží hod 25. prosince ve 20:20. A jak dnes žijí herečky, které v této pohádce z roku 1984 ztvárnily Adélku a Angelínu?
 

Adélka Monika Pelcová (48), kterou kvůli jejímu moravskému přízvuku v pohádce namluvila Naďa Konvalinková, se herectví po S čerty nejsou žerty už nikdy nevěnovala. Místo toho vystudovala pedagogiku a pracuje v oboru.

Související obsah

Angelína Dana Bartůňková (57) u herectví zůstala, věnuje se především divadlu a dabingu, ale také píše hry, navrhuje kostýmy a byla principálkou Metropolitního divadla Praha.

ČTĚTE TAKÉ:

Sněženky a machři po 30 letech: Jak se změnili Převrátil, Cabadaj a Mácha?

Tajemství ze zákulisí Popelky: Čím šokovala její macecha?

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz