Zloděj

Chytili ho, zbili a svlékli do prádla! Drzého zloděje z Polska si podali lidé v Chotusicích

Chytili ho, zbili a svlékli do prádla! Drzého zloděje z Polska si podali lidé v Chotusicích
Zdroj: Moto Veteran Czechoslovakia

Zlodějové z Polska si v sobotu vyrazili na motoristický bazar v Chotusicích u Čáslavi. Během dne tam stihli okrást několik lidí, ale pak se stalo něco, s čím kapsáři určitě nepočítali.

Podle návštěvníků akce polští zlodějové prořezávali lidem bundy žiletkou a kradli jim peněženky. Ten den byly na místní policii ohlášeny tři kapesní krádeže. Návštěvníci bazaru pak ale chytili jednoho muže přímo při činu. Svlékli ho, zbili ho a zavolali na něj policii.

"Jednoho chytli přímo při činu. Dostal nakládačku...stál tam nahý a čekal na policii. Pěkné to bylo lynčování. Myslím, že už krást nebude," napsal jeden ze svědků na sociální síť Facebook.

Incident momentálně řeší policie v Čáslavi ve spolupráci s cizineckou policií. Zlodějíček je totiž v Evropské unii známou firmou. "Hledáme svědky, kteří celý incident viděli. Pokud k němu mají informace, ať kontaktují policii," uvedla pro TV Nova ředitelka Policie České republiky v Kutné Hoře Blanka Matějů.

Související obsah

Zloděj zatím nebyl z kapsářství obviněn. Chybí totiž přímé důkazy. Otázkou také zůstává, zda nebudou mít problémy i ti, kteří vzali spravedlnost do vlastních rukou. Vše je zatím v šetření policie.

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz