Pátrání

PÁTRÁNÍ: Nemocná maminka záhadně zmizela! Hledá ji zoufalý syn i policie

PÁTRÁNÍ: Nemocná maminka záhadně zmizela! Hledá ji zoufalý syn i policie
Pecinová Eva Zdroj: Policie ČR

Rodina Evy Pecinové prožívá před Vánocemi těžké chvíle. Maminka záhadně zmizela v úterý z domova. Policisté ani její syn ji zatím nedokázali najít a bojí se nejhoršího.

Žena (55 let) odešla v úterý kolem 17.00 hodiny z místa bydliště ve Vodňanech. Ale domů už se nevrátila a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu. Když ji její syn nemohl najít, obrátil se na policii.
 

Situace je o to horší, že lékaři u paní Evy před časem zjistili vážnou nemoc, kvůli které přišla o vlasy. Následně se u ní projevily vážné psychické problémy.
 


Žena byla naposledy spatřena v Zeyerových sadech ve Vodňanech ve středu po druhé hodině ranní. Od té doby se po ní slehla zem. "Jihočeští policisté žádají o pomoc při pátrání širokou veřejnost," řekla mluvčí jihočeské policie Lenka Holická.


Zdroj: Policie ČR

 

"Žena může působit dezorientovaně. V době odchodu z domu na sobě měla černý kabát, černé kozačky a na hlavě šátek," doplnila Holická.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pátrání

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz