Zpravodajství

Policie jde po Kramném! V jeho skříňce v Nošovicích našli drogy

Petr Kramný má další průšvih. V jeho skříňce v nošovické továrně automobilky Hyundai našli podle informací TV Nova drogy.

Petr Kramný, kterému zemřely na dovolené v Egyptě za dosud nevyjasněných okolností osmiletá dcera Klárka a manželka Monika, má velký problém. V nedávných dnech byl podle informací reportéra TV Nova přivolán ve večerních hodinách na své pracoviště - do automobilky Hyundai v Nošovicích. Důvodem byl podezřelý obsah jeho skříňky.


Nejdřívě mělo jít o podezření, že má být údajně zapletený do krádeží a že by se v jeho skříňce mohly ukrývat kradené věci z továrny. Místo toho ale jeho šéfové našli ve skříňce ukryté drogy.

REAKCI PETRA KRAMNÉHO SLEDUJTE V TELEVIZNÍCH NOVINÁCH V 19:30!

Související obsah

"Mohu potvrdit, že u jednoho z našich zaměstnanců byly nalezeny drogy, tuto skutečnost prošetřujeme, je to interní záležitost. A dále bychom se k tomu nechtěli vyjadřovat," řekla Kateřina Churá z PR oddělení automobilky.


Případ tak okamžitě nahlásili policii. Zřejmě nešlo o žádnou namátkovou kontrolu, nadřízení pravděpodobně šli takzvaně najisto. Protože jak nám dnes v továrně řekli, namátkové kontroly dělají téměř každý den při příchodu do práce. Policie nám potvrdila, že případ vyšetřuje, nicméně bližší informace říct odmítla.

Petr Kramný byl nedobrovolným vězněm v Egyptě poté, co za velmi podivných okolností zemřely na hotelovém pokoji jeho manželka Monika a dcera Klárka. Obě měly být otráveny jedem a stopy po otravě pravděpodobně zakryl následně ještě agresivní louh. 
 

 
Monika a její dcera Klárka zemřely v noci v hotelovém pokoji v Hurghadě, kde s nimi spal i otec a manžel Petr Kramný. Ten byl také následně egyptskou policií držen v zemi kvůli probíhajícímu vyšetřování, které ale nepřineslo žádné výsledky. O Kramném se často spekulovalo i jako o hlavním podezřelém. Celý případ se stal v červenci, Kramný byl v Egyptě držen tři měsíce.

ČTĚTE TAKÉ:


Co s vámi udělají drogy: Takto dopadnete, když budete brát pervitin

kom / Martina Julinová, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz