Narození

VIP PORODY 2013: Podívejte se, kdo se letos radoval z miminka

VIP PORODY 2013: Podívejte se, kdo se letos radoval z miminka
Zdroj: Prásk.tv

Rok 2013 byl opravdu plodný! Slavné tváře rodily jako o závod. Letošní Vánoce jsou prvními svátky pro mnoho miminek. Podívejte se na ta nejznámější.

Hned 25. ledna v médiích praskl jeden zahraniční porod. Na začátku roku se Miss ČR 1999 Heleně Houdové narodila holčička Deia. Po dvou synech se konečně dočkala dcerušky. Slovenská herečka Zuzana Norisová porodila dceru Júlii 22. února. Dvacetiletá hvězda bulváru Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou, porodila syna Quentina 15. března. Více se dozvíte

Související obsah

Další mediálně sledovanou událostí bylo narození první dcery herce a producenta Jiřího Pomeje. Jeho novopečená manželka Andrea mu malou Aničku porodila 17. září. O necelý měsíc později rodila moderátorka Televizních novin a Česká Miss 2009 Iveta Vítová. Dcera Aneta se jí narodila 15. října. Držitelka Oscara a zpěvačka Markéta Irglová porodila holčičku 2. listopadu na Islandu. Jméno holčičky si nechala pro sebe. Syn moderátorky Zuzy Belohorcové přišel na svět v pátek 13. prosince, doma už blondýnka má dceru Salmu. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tahle kočka už má třetí dítě. Hvězda Titaniku o víkendu porodila!

Ženy se chlubí na Facebooku, jak shodily po porodu. Některým to sekne jiné jsou koule

pet
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Narození

Důležité Události

Píše se na Deník.cz