Mazlíčci

VELKÝ KOČIČÍ HOROSKOP: Jaký bude mít vaše kočka rok 2014?

VELKÝ KOČIČÍ HOROSKOP: Jaký bude mít vaše kočka rok 2014?
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Nejenom lidé, ale i naši čtyřnozí zvířecí přátelé jsou ovlivňováni pohyby planet a utváří se jim vlastní horoskop. Co čeká právě vaši kočku v roce 2014?

Věděli jste, že i kočky mají svůj horoskop? Podívejte se, jak je budou jednotlivá znamení ovlivňovat a co od vašich koček můžete v roce 2014 očekávat!


Beran (21. 3. - 20. 4.) - kočky narozené v beranu jsou velmi ostražité a neustále si hlídají území i svého pána. Pokud máte kočku narozenou v tomto znamení, počítejte s tím, že její chování bude letos hodně závislé na počasí. Když nebude příznivé, nebude ani vaše kočka zrovna v dobrém rozpoložení. Náladu jim v tomto případě můžete vylepšit například nějakým dobrým pamlskem.


Býk (21. 4. - 20. 5.) - kočky ve znamení býka jsou mlsné, mají rády rafinovaná jídla, vyznačují se i sklonem k přibírání na váze a lenosti. Rok 2014 bude pro ně velmi opatrným a nebudou se chtít pouštět do zbytečných rizik. Vy je k ničemu také nenuťte. Pokud budou chtít, samy se přihlásí o nějakou aktivitu. Přesto se jim dostatečně věnujte, aby se necítily osaměle.


Blíženci (21. 5. - 21. 6.) - znamení blíženců se projevuje u koček vychytralostí, mazaností, častým mňoukáním a hlavně velkou náklonností ke svému pánovi. A právě o pocitu bezpečí v blízkosti svých majitelů, nebo jejich náručí, se ponese celý rok. Pokud chcete, aby vaše kočka blíženec byla letos spokojená, dopřejte jí hodně lásky. Získáte si ji i občasným dárkem. 


Související obsahLev (23. 7. - 22. 8.) - Kočky ve znamení lva se rády nechávají obdarovávat, opečovávat, chovají se jako králové, až trochu nafoukaně a potrpí si na pozornost. V roce 2014 se k jejich vlastnostem přidá i tvrdohlavost. Postaví si hlavu a nic s nimi nenaděláte. Komunikujte s nimi jako sobě rovnými. Jenom tak s nimi něčeho dosáhnete. Pokud budou zrovna dobře naladěné, může je obměkčit nějaký dobrý pamlsek. 


Panna (23. 8. - 22. 9.) - stejně jako lidé, i kočky v panně si potrpí na pořádek. Jsou velmi čistotné a nejvěrnějšími z celého zvěrokruhu. V roce 2014 ale dávejte velký pozor na jejich zdraví. Budou náchylné obzvlášť na kůži a srst. Proto je často sledujte. Nakupte jim granule podporující zdraví a kvalitní šampony, pokud tedy kočku koupete. 


Váhy (23.9.  - 23. 10.) - kočky v tomto znamení jsou velmi šarmantní s povahou vítězů. Mají rády přítomnost jiných zvířat a nedělá jim problémy změna území, které často rády samy objevují. V letošním roce nebudou zrovna oplývat energií. jediné, kde se projeví, bude lov. Jinak budou pomalejší a líné. Vy s tím ale nic neuděláte. Prostě se jen smiřte s tím, že takové budou. 


Štír (24. 10. - 22. 11.) - znamení štíra se u koček projevuje tím, že vyjadřují vyšší náklonnost osobě, která jim dává jíst. Rády si schovávají kořist a hračky na tajných místech. Všechny situace, které je lotos potkají, budou řešit rázně a bez váhání. Svými drápky vám budou jasně dávat najevo, co se jim zrovna nebude líbit. Pokud se tedy budete chtít vyvarovat konfliktům, poslouchejte je.


Střelec (23. 11. - 21. 12.) - kočky střelci jsou doslova průzkumníci. Rády v brouzdají kolem domu a pokud necháte otevřené dveře, neváhají se vydat na obhlídku po okolí. Letošní rok bude pro ně velmi intenzivní a plný energie. Tu podpoří i hezké počasí. Nudit se s nimi rozhodně nebudete a pokud jim nevymyslíte nějakou hru, abyste je zabavili, vymyslí si ji samy a kdo ví, jak takové řádění pak dopadne. 


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) - toto znamení předurčuje kočky k tomu, aby se chovaly velmi klidně, mírně a rezervovaně. Potřebují hodně lásky a pokud se o ně budete dobře starat, budou vašimi věrnými společníky. Letos kočkám v kozorohu rozhodně nepřipravujte žádnou změnu, mohlo by je to deprimovat. Pokud ale nebude jiná volba, hodně se jim věnujte a nenechávejte je příliš o samotě.


Související obsahVodnář (21. 1. - 20. 2.) - kočky v tomto znamení jsou charakteristické tím, že jsou zvědavé a trochu výstřední. Mohou se chovat velmi nepředvídatelně a není u nich vyloučené, že by vám mohly nosit aporty, které jim hodíte. Letošní rok bude pro ně velmi důležitý. Vytříbí se jim jejich smysly a kromě léčitelských schopností, budou umět včas upozornit na nestandardní události. Naučte se je poslouchat a nezapomeňte je za jejich schopnosti odměnit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.) - kočky v rybách jsou snílci. Rády sledují pomalu pohybující se stíny. Načapáte je i při chytání létajícího hmyzu. Jsou velmi citlivé a pokud jim vyčiníte, mohou se cítit uraženě. Stejně jako na kočky ve znamení berana i ryby bude velmi ovlivňovat během roku počasí. Ve slunných dnech se tedy těšte, že vaše kočka bude velmi rozverná a plná energie. 

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Mazlíčci

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz