Mazlíčci

VELKÝ PSÍ HOROSKOP: Co letos čeká vašeho čtyřnohého mazlíčka?

VELKÝ PSÍ HOROSKOP: Co letos čeká vašeho čtyřnohého mazlíčka?
Zdroj: TN.cz

Chcete vědět, jaký rok bude mít váš pes? Jak se k němu chovat, čemu se vyvarovat a na co dávat pozor? Vše se dozvíte v horoskopu určeném pro tyto čtyřnohé psí miláčky!

Pokud víte, kdy se narodil váš psí mazlíček, podívejte se, co ho letos čeká!


Beran (21. 3. – 20. 4.) - psy narozené ve znamení berana bude nutné letos více hlídat a učit poslušnosti. V případě, že si myslíte, že už všechny dovednosti ovládají, rozhodně je zdokonalujte a nic nepodceňujte. Odmění se vám naprostou poslušností. S výchovou se raději poraďte i s odborníkem.


Býk (21. 4. – 20. 5.) - mazlíčci narození ve znamení býka čeká rok plný pocitu osamělosti. Pokud jim budete chtít z tohoto stavu pomoci a nebudete mít dostatek času na to, abyste se jim věnovali, pořiďte jim zvířecího kamaráda, který nemusí být nutně psem. V jejich stavu ani nezaznamenají, že se kamarádí s kočkou, nebo jiným zvířetem.
Blíženec (21. 5 – 21. 6.) - jak už to u blíženců bývá, projevuje se u nich rozdvojená osobnost. Tento rok to u psů bude velmi intenzivní. Chvíli se budou chovat jako největší miláčkové a pak naopak s nimi zase nic nehne. Moc je ale nehubujte. Budou si totiž vše hodně brát, a pak by mohli být dost smutní.


Rak (22. 6. – 22. 7.) - psi v raku budou letos velmi citliví. Jejich náladu ovlivní i maličkosti. Zásadní pro ně bude slunečné počasí, které si budou, stejně jako vodu, velmi užívat. Pokud tedy budete mít možnost, berte je hodně často na slunečné procházky, které jim velmi zlepší náladu, nebo jim sem tam podstrčte nějaký pamlsek.


Lev (23. 7. – 22. 8.) - u psích mazlíčků narozených ve znamení lva dávejte letos velký pozor na zuby a dásně, které by je mohly hodně potrápit. Reagujte na všechny možné příznaky, aby se pak váš pejsek zbytečně netrápil. Pokud se naučíte pejskům čistit jejich chrup, rozhodně jim neublížíte, ale naopak.


Panna (23. 8. – 22. 9.)
- tito pejsci si potrpí na stálost a jistotu. Velmi ocení i pořádnou dávku vaší lásky. Rok 2014 pro ně nebude nijak výjimečný. Ponese se v poklidném duchu. I když jsou převážně obezřetní, budou mít vyšší sklon k úrazům.


Váhy (23. 9. – 23. 10.) - psům narozeným v tomto znamení se ponese rok na vlně inteligence a všechno se lehce naučí. Zkoušejte povely, na které byste si jindy netroufly. Váš čtyřnohý miláček vás doslova překvapí. To, co se naučí, rozhodně už nezapomene.Štír (24. 10. – 22. 11.) - psi štíři si letos nenechají nic líbit. Pokud nebude po jejich, rozhodně to dají najevo. Dávejte si proto na ně pozor, ale nenechte se zatlačit do kouta a hlídejte si svoje jednání s nimi.


Střelec (23. 11. – 21. 12.) - u psů střelců bude letos převládat obranářský smysl. Svoje území si budou velmi bedlivě hlídat. Ostražití by měli být nejen cizí lidé, kteří se k nim přiblíží, ale hlavně i blízcí. 


Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) - toto znamení je charakteristické zvýšeným egem a právě letos se to obzvlášť u psů kozorohů projeví. Doma vám budou chtít dát najevo, kdo je tam pánem. I když je budete muset dost často okřikovat, snažte se je názorně naučit, co mohou a co naopak nesmí.  


Vodnář (21. 1. – 20. 2.) - znamení vodnářů je všeobecně nastavené tak, že vnímá věci nad rámec. Bude tomu tak i u vašeho pejska, kterého kolikrát jeho schopnosti samotného vyděsí. Bude potřebovat zvýšenou pozornost a aby někdo jeho náznakům naslouchal. Rozhodně se vám tím odvděčí. 


Ryby (21. 2. – 20. 3.) - chování psů narozených v rybách bude velmi ovlivněno počasím. Očekávejte tedy, že během slunných dnů bude jeho nálada naprosto výborná. Jako správná ryba bude letos u vás obzvlášť hledat pochopení a hodně lásky.

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Mazlíčci

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz