Transsexuál

ŠOKUJÍCÍ KRÁSA! Tyto krásné modelky se narodily jako chlapci!

ŠOKUJÍCÍ KRÁSA! Tyto krásné modelky se narodily jako chlapci!
Zdroj: isifa.com

Závidíte modelkám v časopisech a televizi jejich dokonalou figuru? V některých případech ani nemusíte. Existuje totiž možnost, že se díváte na jedince, kteří dříve bývali mužem.

Momentálně nejznámějším je srbsko-australský model Andrej Pejic. Svou výjimečnost dokázal pořádně zpeněžit. Předvádí mužské i ženské modely, a díky své éterické podobě se umístil i mezi TOP 50 modelkami. Existují ale i starší případy "netradičních modelek". Například brazilská modelka Roberta Close. Byla první přeoperovanou ženou, která se dostala do časopisu Playboy. 

Jedno prvenství získala také kráska z Indie jménem Malika. Podstoupila několik plastických operací a v roce 2011 se už jako první transsexuálka v historii účastnila soutěže krásy s dalšími ženami.

V další soutěži America's Next Top Model, která hledá krásné topmodelky se vyskytly rovnou dvě přeoperované ženy. Modelka Isis King se sice narodila jako Darell Walls, ale po operacích se účastnila zmíněné show, stejně jako Claudia Charriez, u které je velmi těžké uvěřit, že kdysi bývala mužem.

Jednou z nejkrásnějších modelek Brazílie je žena jménem Lea T., která se ovšem v roce 1981 narodila jako Leandro Cerezo. Ještě většího věhlasu dosáhla v Jižní Americe argentinská modelka jménem Florencia De La V. Dnes má muže a dvojčata, odnošená náhradní matkou. Zahrála si v mnoha místních telenovelách. Úspěch má i thajský muž Sirapassorn Atthayakorn. Jako žena dokonce vyhrál v roce 2011 soutěž krásy.

Související obsah

Ve stejném roce se soutěže krásy Miss International Queen účastnila i modelka Chamila Asanka ze Srí Lanky. Tato přeoperovaná žena sice nevyhrála, ale strhla na sebe velkou pozornost.

Známá je také anglická modelka Caroline „Tula“ Cossey. Narodila se jako muž, ale jako žena si zahrála v bondovce Dech života. O svém životě napsala i velmi poutavou autobiografickou knížku. 

pet, TN.cz

K tématu Transsexuál

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz