Nevěra

Opakuje se historie? Farský je opět podezřelý z nevěry! FOTOGALERIE

Opakuje se historie? Farský je opět podezřelý z nevěry! FOTOGALERIE
Zdroj: TV Nova

Klára Pešková ze seriálu Ulice brzy zemře! Ještě předtím se ale postarala o pěkný rozruch. Jitce Farské přišla do kadeřnictví říct, že ji s ní Olda podvádí. Pokud by to byla pravda, nebylo by to poprvé.

Olda Farský byl své chápavé manželce nevěrný už v minulosti. V roce 2005 se zapletl se Sylvou Mlynářovou, kterou si zahrála půvabná Eva Decastelo. Podívejte se do galerie, jak to vypadalo.

Klára Pešková, kterou hraje Hana Igonda Ševčíková, Oldovi také zamotá hlavu. Vrásky přidělala i Jitce, když jí byla do kadeřnického salónu sdělit, že má s jejím manželem poměr. Jitce navíc řekla, že si nemůže udržet manžela.

Související obsah

Klára je ale opravdová mrcha, a tak lze spekulovat, zda Olda krásné svůdkyni tentokrát odolal. Že to ale bude mít docela těžké, se můžete přesvědčit v galerii. Hana Igonda Ševčíková je opravdu půvabná žena.

Jitka Kláru ubezpečí, že jí manželství s Oldou nerozbije, ale to Kláru opět jen popudí s vytáhne na Jitku důkazy o tom, že její poměr s Oldou je reálný. Situace bude o to horší, že všechny důkazy, ukazující na Oldovu nevěru, budou sedět. Dokáže Klářina lež manželství Farských rozklížit? A jak na Klářinu lež zareaguje Olda? To se dozvíte dnes v seriálu Ulice. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hana Igonda Ševčíková z Ulice: Poznali byste ji v roli, která ji před 20 lety proslavila?

Ševčíková v Ulici: Věděli jste, že nejhorší postelový zážitek prožila o svátcích?

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz