Zpravodajství

VIDEO Z KAMERY NA HELMĚ! Takhle Schumacher narazil do skály! Co vy na to?

Na internetu se objevilo video, na kterém je údajně zaznamenán tragický pád Michaela Schumachera. Existují ale i názory, že se jedná o zdařilý podvrh. Co myslíte vy?

O zdravotní stav Michaela Schumachera se zajímá celý svět. 29. prosince se tragicky zranil při lyžování ve francouzských alpách ve středisku Meribel. Jeho stav je vážný a bývalý pilot F1 je udržován v umělém spánku v nemocnici v Grenoblu.

Na internetu se nyní objevilo video, na kterém je možná Schumachrův pád zachycen. Schumacher měl totiž při pádu na helmě kameru, která měla tragický pád natočit. Záběry si vzali samozřejmě vyšetřovatelé, kteří s nimi pracují a vyhodnocují, jestli chyboval Schumacher, nebo bylo důvodem pádu něco jiného.


Související obsah

Není ale jasné, jestli se orpavdu jedná o video z Schumacherovy nehody. Někdo mohl na místo pádu přijet a natočit podvrh. Ale je možné, že jde o pravdu o záběry z Schumacherovy helmy a pouze z týmu vyšetřovatelů unikly.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záchrana Schumachera minutu po minutě: Lékaři měli nahnáno

Schumachera v nemocnici navštěvuje krásná Bond Girl. Odkud se znají?

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz