Ulice

Postelové provokace, romantika i trapas! Připomeňte si nejlepší erotické scény Ulice

Postelové provokace, romantika i trapas! Připomeňte si nejlepší erotické scény Ulice
Zdroj: TV Nova

Svůdkyni Kláru Peškovou brzy čeká tragická smrt. V seriálu Ulice se však neodehrávají jen krvavé scény, ale i scény milostné. Mezi postavami mnohdy vzplanou opravdu silné vášně. Podívejte se na ty nejlepší milostné okamžiky.

Legendární je například milostná scéna Lumíra s Miladou, která v září konečně svolila k sexuálnímu aktu, a tak se Lumír dočkal toho, po čem už dlouho toužil. Milada mu připravila opravdu erotický zážitek, podívejte se.

Tak romantický večer, jako zažila Libuška, by si jistě přála prožít každá žena alespoň jednou v životě. Libor jí nachystal opravdu nezapomenutelný večer. Romantika při svíčkách Libora a Libušky skončila samozřejmě v posteli. Připomeňte si jejich hezké chvilky.

 

Krásné chvilky v posteli se ale můžou změnit i v pěkný trapas. To se stalo Mikimu a Míše, když jim do pokoje, kde měli sex, vletěl Boris. To Miki nečekal, protože byl do té doby de facto jedináčkem, který je zvyklý na své soukromí.

 

Pokud měl táta ordinační hodiny, nehrozilo, že by se nečekaně u nich doma někdo objevil. A to znamenalo, že si s Míšou mohli bez obav užívat intimních chvilek v posteli. Pak se to ale změnilo, a tak vznikl takovýhle trapný moment. To je ovšem ještě slabá káva. 

Seriáloví hrdinové musí řešit i daleko horší situace. V souvislosti s údajnou nevěrou Oldy Farského s Klárou Peškovou si můžete připomenout, jaké pletky měl tento nevěrník se Sylvou Mlynářovou, kterou si zahrála Eva Decastelo.
 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Páteční Ulice překvapí: Proč Olda spí na karimatce? Hlasujte!

Povodeň zaplavila i ateliéry populárního seriálu Ulice!

Nahá Pergnerová nebo Kobzanová. Podívejte se, jak se slavné Češky nechaly fotit pro erotické magazíny

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz