Zpravodajství

Exekutoři draží zabavené věci: Fabia za 20 tisíc, lednice za 200 Kč

Exekutoři draží zabavené věci: Fabia za 20 tisíc, lednice za 200 Kč
Zdroj: koláž TN.cz

V exekutorských dražbách se dá získat takřka vše. Exekutoři napříč republikou totiž nabízejí auta, motorky, čtyřkolky, skutry, domácí spotřebiče, televize, telefony, ale i například zbraně. Pokud sháníte nějakou věc, tak se podívejte, co exekutoři nabízejí.

Sháníte auto a nechcete za něj příliš utrácet? Pouvažujte o jeho koupi v dražbě zabavených věcí. V pátek ji pořádá Exekutorský úřad Přerov v Čekyni. V jeho nabídce je hned 11 vozů různých značek a ceny se pohybují od 15 do 40 tisíc.
 

V této dražbě si ale můžete koupit i dvě umělecká díla bývalého ředitele Národní galerie Milana Knížáka. Pokud byste o ně měli zájem, budete muset ovšem zaplatit trochu víc. Vyvolávací cena obou obrazů Malovaná duše i Veselé ukřižování je totiž 150 tisíc korun.
 


 

Pokud ovšem chcete koupit nějaký domácí spotřebič, mobil, nebo například foťák, tak v páteční dražbě bude tisíc různých položek, které si za výhodnou cenu budete moci vydražit.
 

Výběr dražených věcí:
 


 

Podrobnosti k jednotlivým draženým věcem:

Kompletní seznam dražených věcí

Typ souboru:pdf

Dražená auta - 1. část

Typ souboru:pdf

Dražená auta - 2. část

Typ souboru:pdf

Obrazy Milana Knížáka

Typ souboru:pdf

 

Další dražba se koná příští úterý v Rakovníku. V nabídce exekutorského úřadu je čtyřkolka, skutr, sněhová fréza, generátor a vapka.
 


 


 

Exekutorský úřad v Klatovech poslední lednový den draží tři automobily - Opel Vectra, Ford Focus a Škodu Fabii Combi. Dražba se koná 31. ledna v Motobazaru MTT na Dukelské třídě v Brně. Vyvolávací cena opelu je 12 700 Kč, fordu 14 400 Kč a fabie 19 800 Kč.
 


 


 

Také exekutorský úřad Jaroslava Homoly má ve své nabídce čtyři automobily - Alfa Romeo 147, Audi A6, Škodu Octavii SLX a Opel Zafira 1,6. Kromě toho bude dražit například prsten, notebook či televize. Vyvolávací cena aut se pohybuje od 7 do 48 tisíc korun. Aukce je naplánována 3. února v areálu bývalého zemědělského družstva v Jalovisku u Měnína.
 


 


 

Lednice Ardo za 300 korun, pračka whirpoool za 200 korun. To je vyvolávací cena některých z věcí, které nabízí exekutorský úřad v Havlíčkově Brodě 12. února.
 


 


 

Soubor zbraní, mezi nimiž jsou čtyři pistole a revolvery a puškohled draží Exekutorský úřad Praha 10. Vyvolávací cena tohoto "zločineckého" souboru je 2 700 Kč. Krom toho bude úřad soudního exekutora Igora Ivanka 13. února dražit ještě klavír, stoleček, šicí stroj a další věci do domáctnosti.
 


 


 

Zajímavá dražba se koná 17. února v Písku, kdy se draží věci z prodejny motocyklů. Výhodně tak můžete získat "mašinu" či skutr, nebo čtyřkolku. Za pár korun si také můžete koupit přilbu, nebo oblečení na motorku. Písecký exekutorský úřad nabízí i karavan.
 


 

Dostali jste se do situace, kdy se bojíte návštěvy exekutora? Řešením může být oddlužení. Podívejte se jaké máte možnosti, nebo se ptejte nezávislých odborníků Finančního rádce TN.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

Exekutoři v domě Štikových!? Máma Štiková zatlouká, zatlouká, zatlouká!

Jedna rána za druhou: Na Jakubiskovi byla uvalena EXEKUCE

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz