Zloděj

Bývalý kapsář radí, jak nepřijít o peníze! Zde jsou jeho TRIKY

Bývalý kapsář radí, jak nepřijít o peníze! Zde jsou jeho TRIKY
Zloděj - ilustrační foto | Zdroj: Thinkstockphotos

Kapsáři jsou mazaní zloději, kteří na nás číhají na každém rohu. Při drobném zaváhání okamžitě využijí situaci. Kapsářovy rady tedy nejsou nikterak překvapující, mnoho lidí je ale stále bere na lehkou váhu.

Napravený hříšník Richard Young se postavil na druhou stranu barikády a už nekrade. Bývalý britský kapsář sice jako teenager okrádal stovky lidí, dnes však poukazuje na finty kapsářů, které dříve používal.

"Kapsáři se soustředí na drahé věci, jako jsou telefony, šperky, peněženky, vše co má hodnotu. Všímáme si mladých lidí, kteří si nedávají pozor na věci. Například na své tašky," říká Richard Young britským médiím.

"Nejlepší jsou otevřené tašky. Zloději sledují, kdy se člověk otočí a tehdy do nich sáhnou," dodává. Největším magnetem je plná taška, kterou má člověk na zádech a nemá ji pod kontrolou.

Kriminalita v Británii, a samozřejmě nejen tam, stále prudce stoupá. Každý den přibývají stovky krádeží a policie je bezradná. Tato videa z bezpečnostních kamer dokazují, jak drzí jsou kapsáři. Neodradí je ani svědci, kamery a ani denní světlo. 

pet, tn.cz / tvnoviny.sk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz