Numerologie

Ptali jste se numeroložky Lenky Suchardové na vaše životní čísla a osudy

Ptali jste se numeroložky Lenky Suchardové na vaše životní čísla a osudy
Zdroj: TN.cz

Numerologie je velice zajímavý a trochu tajemný obor. Numerologové dokáží pomocí čísel zjistit mnoho informací, ale i předpovědět, co se může stát. Na to odpovídala numeroložka Lenka Suchardová.

Hostem online rozhovoru TN.cz byla numeroložka Lenka Suchardová. Řekne vám, jakým způsobem ovlivnil den vašeho narození celý váš život. Co vás čeká a na co se máte připravit.
 

Numerologie je obor, který pracuje s čísly a jejich vzájemnými konstelacemi. "Numerologie je jednou z možností, jak nalézt sama sebe a porozumět tak sobě i svému okolí. Pomáhá nám zprostředkovat pohled "shora", nasměruje nás a vede k cíli, poskytne vyjasnění situací s cílem vyvarovat se dalších chyb," vysvětluje smysl tohoto odvětví numeroložka Lenka Suchardová.

 
Rozhovor

Lenka Suchardová je zkušená numeroložka s mnohaletou praxí - tímto oborem se zabývá už od roku 1997, tedy dlouhých 16 let. Numerologii podle svých slov propojuje s dalšími obory jako jsou astrologie nebo třeba i čínská medicína. Vystudovala Psychoterapeutickou fakultu a absolvovala kurzy v oboru esoterické, klasické i alternativní medicíny, ale i různé další.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz