APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ZVRAT V EGYPTSKÉ KAUZE: Zabila Klárku (8) v Hurghadě vlastní máma Monika?

Případ Klárky a Moniky Kramných, které v létě záhadně zemřely v Egyptě, nabírá opravdu nečekaný směr. Vyšetřovatelé totiž údajně prověřují verzi, že Monika Kramná spáchala sebevraždu.

O dosud netušené vyšetřovací verzi informuje páteční Blesk. Rodina Moniky i Petr Kramný, který jediný egyptskou dovolenou přežil, tomu ale nechtějí uvěřit.


Mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková nicméně připustila, že kriminalisté mají v hledáčku právě i verzi, že Monika Kramná se rozhodla skoncovat se životem a vzala s sebou i Klárku.



Další verze je, že chtěla zabít i manžela Petra, který v Egyptě také skončil s vážnými zdravotními potížemi v nemocnici. Verzi o takzvané rozšířené sebevraždě ovšem kategoricky odmítá Moničin bratr Radmil a pořádně zaskočila i samotného Petra Kramného.
 

Ten má za sebou také test na detektoru lži. Podle informací pátečního Blesku Kramný testem prošel.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz