Zpravodajství

Toto je nejzhulenější dívka světa! Potřebuje obrovské množství marihuany, jinak umře

Toto je nejzhulenější dívka světa! Potřebuje obrovské množství marihuany, jinak umře
Zdroj: YouTube.com

VIDEO: Podívejte se na příběh osmileté Mykaylu Comstockové z amerického Oregonu. Mykaylu potřebuje k životu marihuanu a potřebuje jí hodně. Konopí jí totiž pomáhá v boji s rakovinou.

Jedni vidí v marihuaně obrovský problém a začátek šílené drogové cesty. Jiní ji zase potřebují k životu, protože jim pomáhá v boji s rakovinou či jinými nemocemi. To je i případ osmileté Mykaylu z města Pendleton.
 


 

V pátek třináctého roku 2012 se Mykaylu od lékařů dozvěděla, že má v hrudníku nádor. Na onkologii se pak rodiče dozvěděli, že chemoterapie nepůsobí tak, jak lékaři očekávali. Doktoři rodině naznačili, že cestou bude transplantace kostní dřeně. 
 

Rodiče malé dívky se rozhodli pro jinou cestu a začali jí dávat konopný olej. Rodiče tvrdí, že po šesti dnech začala rakovina ustupovat. Rodiče byli přesvědčeni, že dělají dobře, že "tráva" dokáže zničit nádor.
 

Zdroj: YouTube.com

 

Pomohla jim také legislativa Oregonu, kde je marihuana pro léčebné účely legální. Malá dívka dostává marihuanový olej v kapslích. Jedná se o silně koncentrovanou marihuanu, kde je obrovské množství THC. Právě na tom je léčba a boj proti rakovině založen.        
 

Zdroj: YouTube.com

 

"Vezmu si kapsličku dvakrát denně. Pak jsem plná energie a šťastná a mám hlad," popisuje Mykaylu na kamery. Podávat dětem léčebnou marihuanu je v Americe velké téma k diskuzi. Federální vláda je proti. Ale rodiče to v tuto chvíli neřeší, je pro ně důležité, že jejich dcera se cítí dobře.  
 

"Bere i další tradiční léky. Marihuana jí pomáhá zmírňovat vedlejší účinky. Dřív byla vyhublá, nechtěla jíst. Hned po první dávce marihuany se začala usmívat a řekla, že má hlad," popisuje její matka a dodává: "Ten den se nám vrátila naše hočička a byla zase šťastná."

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miley Cyrus nic nezastaví! Na pódiu hulila jointa a ukázala čárku. Podívejte se

Výzkum světové agentury šokoval Česko: Jsme zemí feťáků a alkoholiků!

sta, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz