Zpravodajství

Levně a chutně! Recepty Ládi Hrušky jsou FENOMÉN! Takhle vaříte vy, PODÍVEJTE SE!

Levně a chutně! Recepty Ládi Hrušky jsou FENOMÉN! Takhle vaříte vy, PODÍVEJTE SE!
Zdroj: TN.cz

Oblíbený seriál reportéra televize Nova Ládi Hrušky "Levně a chutně" se během chvíle stal fenoménem. Do redakce nám chodí desítky fotografií vašich výrobků právě podle receptů Ládi Hrušky. Podívejte se na velkou galerii a připomeňte si všechny jeho recepty.

Vaření podle vašich receptů, které Láďovi Hruškovi posíláte je tak jednoduché, že to zvládne i malé dítě, tedy s pomocí rodiče. Podívejte se, jak se vám daří vařit a péct!
 


Jedním z největších hitů receptů Ládi Hrušky je obyčejný chléb. Ten podle Láďova receptu vyšel jen na 12 korun a nemusíte se bát ani zrádného kvásku, ten v tomto receptu není. Recept najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Upečte si vlastní chleba za 12 Kč!
 

A tady jsou vaše fotografie chleba podle receptu Ládi Hrušky:
 


 

Dalším velkým hitem mezi diváky TV Nova a čtenáři TN.cz byly NEMASTNÉ KOBLIHY. Jeden koblížek vyšel na 1,50 Kč, celá porce dvaceti koblížků pak na 29 korun! Jsou chutné a hlavně rychlé. 20 minut necháte těsto kynout, poté je pečete ještě 15 minut v troubě. Celý recept najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Nemastné koblihy vyjdou na 1,50 za kus!
 

Galerie vašich koblížků:
 


 

Velký úspěch měl i recept na sýrové bulky. Pekáč sýrových bulek Láďa Hruška upekl jen za 30 korun, v obchodě byste za tuhle cenu koupili stěží polovinu. Recept na tuto oblíbenou pochoutku najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Výborné sýrové bulky upečete za 30 korun!
 

I vám se sýrové bulky povedly:
 


 

Díky Láďovi Hruškovi si doma můžete upéct i výtečné pivní rohlíky. Zatímco v obchodě za ně dáte okolo pěti korun, domácí vás stojí jen koruny dvě. Recept je ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Upečte si křupavé pivní rohlíky.
 

Pivní rohlíky od Mirky Matýsové:
 

Zdroj: Diváci TV Nova a čtenáři TN.cz

 

Rychlá bábovka do hrnku je také levná a chutná. Vyjde vás jen na necelých 8 korun. A hlavně, neušpiníte téměř žádné nádobí. Recept najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Bábovka za 7 korun je hotová za 3 minuty!
 

Tady jsou vaše bábovky:NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hruška dnes zase v kuchyni! Co si pro vás nachystal?

Jak žije Láďa Hruška? Zde je TOP 10 FOTO z jeho Facebooku


 

Rychlá a výborná zemlbába může být výbornou večeří pro studenty. Tuto fotografii poslali Michael Igi Igari a Kateřina Kučerová, kteří spolu bydlí na koleji.

Zdroj: Diváci TV Nova a čtenáři TN.cz

 

Recept na Hruškovu zemlbábu najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Výbornou zemlbábu za pár kaček připravíte za 5 minut!
 

ZDE najdete VELKOU KUCHAŘKU LÁDI HRUŠKY!
 

Vůbec prvním receptem Ládi Hrušky byly nadívané kuřecí kůžičky. Recept najdete ZDE: Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ! Výborná večeře za 3 koruny! RECEPT.

Plněné kůžičky dokonce u Petry Mazancové Olosové nechyběly ani při silvestrovské večeři.
 

Zdroj: Diváci TV Nova a čtenáři TN.cz

VŠECHNY RECEPTY LÁDI HRUŠKY VE SPECIÁLNÍ KUCHAŘCE NAJDETE ZDE!

  

Další zajímavé recepty najdete na webu Poklička.cz.

Info

Rodinný rozpočet. Nevydávejte z něj více, než musíte. Uspořit můžete tisíce korun.

Kolik a na čem přeplácím

ČTĚTE TAKÉ:

Případ pro potravinového inspektora: Na banánech seděla tarantule!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz