Slovenské město Trenčín se vzpamatovává ze šoku. Bývalý železniční policista Petr B. (42) tam v baru zastřelil právničku Janu (31) a pak obrátil zbraň proti sobě.
Pohostinství, kde se tragédie stala, dnes hlídali policisté, ti na místě vyšetřovali vraždu a sebevraždu. Muž ženu zastřelil v denních hodinách a svědkem toho byla i její příbuzná. Ta v pohostinství slyšela ránu, tak se šla podívat, co se stalo. Tam stál bývalý policista na tělem Jany a v rukou třímal pistoli. Ve chvíli, kdy začala příbuzná křičet, obrátil expolicista zbraň proti sobě a zastřelil se.
Policie teď celý případ vyšetřuje, motivem by mohla být žárlivost. Muži se žena líbila, ale ta ho odmítala. Toho dne v hostinci policie již jednou byla, bývalý policista tam ženě již jednou dělal problémy, poté odešel a když se vrátil, vzal život ženě a poté i sobě. Informaci uvedl portál tvnoviny.sk.
ČTĚTE TAKÉ:
Přestřelka jako z filmu: V americkém baru byl zastřelen mladý nadějný rapper, zbyly po něm tři děti
Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz