Neuvěřitelné video zachycuje spoušť, kterou na usedlosti a vinohradu napáchalo několik obrovitých kamenů, které se utrhly ze skály. Proletěly domem a totálně ho zdemolovaly.
Z těch záběrů mrazí. Na 300 let starý dům v severní Itálii a vinohrad Tramínu spadlo několik obrovitých kamenů ze skály, která stojí nad ním. Ulomilo se z ní zhruba 4000 kubických metrů, šutry totálně zdemolovaly usedlost a rozoraly vinici.
Stavba patří servitskému řádu katolické církve a jejím manažerem je baron Phillipp von Hohenbȕhel. Ten sdělil jihotyrolskému tisku, že kamenné megakoule napáchaly škody za několik milionů eur.
V domě naštěstí zrovna nikdo nebyl. Oblast nechali geologové evakuovat, protože se obávají, že tímhle to neskončilo.
Podívejte se na tu spoušť:
ČTĚTE TAKÉ:
Už neví, co roupama! Céline Dion pořídila svým dvojčatům dům snů s aquaparkem
Bájný hrdina Chuck Norris prodává svůj luxusní dům: Koukněte, jak žije
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz