Zpravodajství

V ostravském lese našli MRTVÉHO MUŽE! Kdo může za jeho SMRT?

V ostravském lese našli MRTVÉHO MUŽE! Kdo může za jeho SMRT?
Zdroj: Mediafax

Mrtvého muže našli ve středu policisté v ostravském Bělském lese. Podle policejní mluvčí Soni Štětínské měl muž nodnořezná poranění, která si ale mohl způsobit i sám.

"Policisté zajistili a ohledali místo nálezu mrtvého muže a okolí. Přivolali rovněž soudního lékaře, který předběžně potvrdil poranění v horní části těla, kdy zranění mohla vzniknout bodnořezným nástrojem. Z hlediska úmrtí lze dle lékaře hovořit snad i o několika přechozích dnech," uvedla mluvčí.

Kriminalisté u muže nařídili soudní pitvu. Ta by mohla vyvrátit, nebo potvrdit, jak a kdy muž zemřel.

"Věc prověřují kriminalisté krajského ředitelství, kteří si ji na místě převzali od policistů Městského ředitelství policie Ostrava. V úzké součinnosti s ostravskými kolegy od nahlášení nálezu na případu intenzivně pracují. Výsledkem je například i to, že v této chvíli by již měli být na základě zjištěných informací blíže k identifikaci muže," doplnila Štětínská.

Podle policie je pravděpodobné, že za smrt může sebepoškozování, vyloučit nemohou ale ani cizí zavinění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz