Zpravodajství

Vražda? Únos? Manžel Jany Paurové obviněn z toho, že ji dlouhodobě týral!

Vražda? Únos? Manžel Jany Paurové obviněn z toho, že ji dlouhodobě týral!
Zdroj: facebook.com

Pavel Paur, manžel hledané Jany Paurové, matky čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku, s největší pravděpodobností půjde k soudu. Policie ho obvinila z dlouhodobého týrání jeho ženy. Otázkou ale je, jestli hlavní líčení vůbec proběhne. Žena totiž před rokem beze stopy zmizela.

Když žena záhadně zmizela, tak Paur tvrdil, že ji nikdy nemlátil. Modřiny vysvětloval tak, že nejspíš jen upadla. Třeba prý v opilosti. Jenže jejich sousedé tvrdí, že si Jana Paurová často stěžovala, že ji manžel bije.
 

Než Paurová zmizela, tak začalo probíhat rozvodové řízení. Tehdy ji prý Pavel Paur napadl a padlo trestní oznámení. Policie muže obvinila z dlouhodobého týrání. Otázka je, jak soudce případ vyřeší. Žena je totiž přes rok nezvěstná.
 

"Stále platí 4 varianty jejího zmizení. Jednou z nich je sebevražda, pak další je nešťastná náhoda, samozřejmě nemůžeme vyloučit, že se pohřešovaná žena mohla stát obětí trestného činu," uvedla mluvčí Krajské policie Alena Bartošová.
 


 

V případu je řada záhad. Paur tvrdil, že v osudný den přišla opilá a on ji poslal spát. Ráno ale v ložnici nebyla. Později se ukázalo, že asi dva týdny po jejím zmizení hledal přes inzeráty jinou ženu - více ZDE.
 


 

DROBNOU REPORTÁŽ UVIDÍTE DNES V 19:30 V TELEVIZNÍCH NOVINÁCH

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Macura chce nahnat týrané ženy do tohoto sklepa. Hraje si snad na Řezníka?

Justin Bieber má na krku obvinění z týrání

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz