Zpravodajství

Smrtelný hazard: Hra, při které umírají lidé, dorazila do Česka. ŠÍLENÉ VIDEO

Hra NekNominate se za pár týdnů stala hitem internetu. Její pravidla jsou jednoduchá, někdo vás vyzve k úkolu, při kterém musíte vypít určité množství alkoholu. Na internetu se tak objevují bláznivá videa. Jenže při téhle "zábavě" umírají i lidé.

NekNominate pravděpodobně vznikla při divokých pitkách australských vysokoškoláků na koleji. Její princip je jednoduchý. Vyzývá: "Exni svůj drink a nominuj dalšího". Hra se okamžitě rozšířila po celém světě v rámci sociálních sítí, které zahltily stovky videí.
 

Související obsah

Bláznivé video, při kterém český mladík pije pivo za volantem a řídí, se objevilo nedávno na internetu. Otázkou je, zda v lahvi dvanácti stupňového zlatého moku bylo pivo alkoholické nebo nealko. Pokud by alkoholické bylo, mladík by se tak veřejně hlásil k odebrání bodů.
 

Související obsah


Některé výzvy ale nedopadly dobře. Nejznámější tragický případ se stal v Irsku. Tam zemřeli dva mladíci ve věku 19 a 21 let na otravu alkoholem. Další dva muži zemřeli v Británii a další obětí byl také mladý muž, který zemřel při konzumaci smrtícího drinku z whiskey, vodky, piva a vína.


Výzvu vyzkoušela i dcera prezidenta Miloše Zemana kate. Jak to dopadlo? Video najdete TADY.

ČTĚTE TAKÉ:

Nejbizarnější pípy světa: Tady z těch také teče pivo!

V Česku pije pivo 9 z 10 mužů. Ale ženy je nebezpečně dohánějí

Pozor na alkohol! Rum s kolou spálíte za hodinu běhu.
TEST: Nejste závislí na alkoholu?
Lži a mýty o alkoholu
Co dělá s tělem alkohol a jak se bránit kocovině?

bru, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz