Zajímavosti

Žena s krásným obličejem překonala rakovinu. Teď ukázala tělo a lidé jsou v šoku

Žena s krásným obličejem překonala rakovinu. Teď ukázala tělo a lidé jsou v šoku
Zdroj: Nadia Masot

I když to na první pohled nevypadá, krásná Australanka Beth Whaanga (32) pod šaty skrývá tělo, na které není moc hezký pohled. Totálně jí ho zdevastovala rakovina!

Beth Whaanga z australského Brisbane je dvaatřicetiletá matka čtyř dětí, která bojovala s rakovinou. Než nad ní zvítězila, musela podstoupit několik operací. Přišla o prsa a dělohu Zákeřná nemoc její tělo neskutečně znetvořila.Beth si uvědomila, že každý den potkává na ulici spustu lidí, kteří pod oblečením mohou skrývat podobné znetvoření, které jim způsobila právě rakovina.


Související obsahProto se rozhodla se svojí kamarádkou fotografkou Nadiou Masot nafotit odvážné snímky odhalující, jak zákeřná rakovina je, i když to na první pohled vůbec nevypadá.
 

Zdroj: Facebook / TN.cz

 

Přestože projekt "Pod červenými šaty" vznikl s dobrými úmysly, řada přátel Beth její jednání a vystavení nahých fotek odsoudila. Nejen díky její sestře, která fotky nasdílela na svých stránkách, se povědomí o projektu dostalo dál a už teď ho má na svých stránkách přes 160 tisíc lidí.

ČTĚTE TAKÉ:

Poslední Vánoce: Matka dceři ukončila léčbu rakoviny, dítě teď zemře

Snímky plné bolesti: Muž fotil svou ženu, která bojovala s rakovinou

mis, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz