Zpravodajství

Tady ještě žila! Policie hledá vraha, který ji střelil v tramvaji do hlavy

Už čtvrtý den vyšetřují pražští policisté vraždu v tramvaji číslo 17. Dnes poprvé zveřejnili fotografie oběti a zároveň potvrdili, že žena byla zastřelena.

Obyčejná, bezúhonná žena, čtyřiašedesát let. Záběry bezpečnostní kamery ji zachycují krátce předtím, než nastoupila do tramvaje. V ní potkala svého vraha. Vše podstatné se odehrálo ve čtvrtek dopoledne během čtyřiceti minut.
 

Na Palackého náměstí žena nastoupila do druhého vozu linky číslo 17. Tramvaj přijela na konečnou stanici Sídliště Modřany. Vystoupili všichni cestující - až na jednu.Tramvaj se otočila na smyčce a několik minut čeká. Ženy ve druhém voze si řidička nevšímá a vyráží na další jízdu. Na zastávce Levského nabírá první cestující.
 

Tramvaj pak zastavila na zastávce U Libušského potoka. Cestující mezitím objevili ve druhém voze tělo a zavolali sanitku. Ženě ale už nebylo pomoci. měla prostřelenou hlavu.
 

Není ale jasné, kdy přesně vrah střílel a kde vystoupil. I proto včera policisté prohledávali okolí celé trasy. Pátrali po odhozené zbrani. A také po věcech, se kterými žena nastoupila a které se u ní nenašly.
 

Související obsah


Nabízí se varianta loupežné vraždy. Rozhodně ale není jediná. Útok byl možná cílený přímo na konkrétní ženu. Je tu ale ještě horší varianta - nějaký šílenec mohl střílet náhodně.
 

"Proto prosíme každého spoluobčana, aby si tyto obrázky prohlédl a uvědomil si, zda s touto poškozenou necestoval v inkriminovanou dobu tramvají číslo 17. Stejně tak opětovně prosíme každého, kdo jel v předmětnou dobu, tedy v čase od 9.55 do 10.20 hodin, 13. února, zmiňovanou tramvají ve směru do Modřan, aby se přihlásil kriminalistům prostřednictvím linky 158," řekl TN.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Verešové zastřelili kamarádku přímo před její dcerou. Neuvěřitelné, pláče modelka

Paul Walker byl zavražděn! píší americké weby

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz