APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ODPORNÉ VIDEO: Ženu ukrutně bolelo ucho, uvnitř se jí krmili červi!

Nechutné překvapení čekalo na lékaře v nemocnici, když ošetřovali pacientku, která si stěžovala na intenzivní bolesti v uchu. Zjistili, že se tam nastěhovali nezvaní návštěvníci.

Osmačtyřicetiletá obyvatelka Tajwanu se za lékaři vypravila poté, co 24 hodin trpěla prudkými bolestmi v uchu. Když lékaři vyjmuli naslouchátko, které ucho zakrývalo, otřásli se odporem, píše britský Daily Mail.


Ušní kanálek byl totiž úplně ucpaný mazem smíseným s krví, ve kterém si hověli červi, kteří běžně napadají ovoce. Podle lékařů se larva v uchu usídlila mimo jiné proto, že naslouchátko sluchový kanálek dobře izolovalo a drželo v uchu teplo.


Červ okousal kůži u ušního buibhínku. Lékaři naštěstí neměli problém larvu z ucha vytáhnout, nejprve si ho ovšem natočili, aby se mohli pochlubit celému světu.


Pacientka dostala antibiotika a na kontrole po dvou týdnech se ukázalo, že poškození ušního kanálku se úplně zahojilo.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz