Zpravodajství

Problémy s advokátem pro Petra Kramného: Nikdo ho nechtěl hájit!

Problémy s advokátem pro Petra Kramného: Nikdo ho nechtěl hájit!
Zdroj: ČTK

Hájit Petra Kramného, který čelí obvinění, že zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku nebude lehká práce. Žádnému advokátovi se do toho ani nechtělo. Kramný tak má advokáta ex offo.

Hájit Petra Kramného nebude lehká práce. Renomovaní právníci se shodují, že na tomto mediálně ostře sledovaném procesu mohou jen ztratit.
 

Podle informací deníku Blesk rodina sháněla Kramnému dobrého advokáta, všichni ale odmítli. Nakonec mu tedy byl přidělen advokát z úřední moci (ex offo). Je jím JUDr. Jaromír Richter. Rozhovor s tímto mužem najdete ZDE.
 


 

"Jsem obhájce, tak se k tomu samozřejmě musím stavět tak, že klient není vinen. Nepřiznal se. Zatím postrádám jakýkoliv důkaz, který by mého klienta mohl v tuto chvíli usvědčit," sdělil Richter již dříve Blesku. 
 


 

Petr Kramný svou vinu na smrti manželky a dcery stále popírá. Tvrdí, že s jejich otravou nemá nic společného. Jeho rodina za ním stále stojí.
 

Kriminalisté ale uvedli, že mají důvěryhodné důkazy o tom, že Kramný vraždil. Zatím je ale neukázali. Bude-li Kramný shledán viným z vyvraždění své vlastní rodiny, hrozí mu výjimečný trest, dokonce i doživotí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mediální tlak na mě nechápu, přiznala Lucie Bílá na svou obhajobu

Sebevražda zpívající krásky Terezy Kerndlové? Otrávila se? Ne. Víme, co se stalo

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz