FOTKY z domu smrti: Vila, kde zabíjel Dahlgren, je na PRODEJ

Krásný jednopatrový dům je na prodej! Realitní kancelář nabízí objekt, který je spojen s chladnokrevným vrahem Dahlgrenem. Můžete ho mít za osm a půl milionu korun. Podívejte se do něj.

Vkusně zařízený dům má zahradu s terasou, vířivkou a bazénem. Objekt má pět místností, mimo jiné obývací pokoj s krbem. Nechybí ani garáž. Jedinou chybou této nemovitosti je její temná minulost.
 


V loňském roce v něm totiž došlo k čtyřnásobné vraždě. Kevin Dahlgren tam totiž podle policie zabil své čtyři příbuzné. TV Nova získala fotografie, jak to v domě hrůzy nyní vypadá.


Realitní kancelář zřejmě schválně do nabídky nezařadila pohled na dům zepředu, aby si neodradila případné kupce, kteří by si ho pak s tragickou událostí spojili.  

Američan Kevin Dahlgren podle českých vyšetřovatelů v Brně-Ivanovicích usmrtil 22. května svou sestřenici Veroniku, jejího manžela Martina a jejich dva syny. Motiv činu není znám. Američan si následně vzal taxi z Brna do Vídně, odkud odletěl do USA.

Během letu na něj české úřady vydaly zatykač a na jeho základě 23. května agenti amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Dahlgrena zadrželi po příletu do Washingtonu. Česká policie od té doby usiluje o to, aby byl vydán do České republiky.  

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivé VIDEO: Američan schválně najel do lidí na slavné pláži! Zabil ženu na líbánkách

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Smrt

Důležité Události

Píše se na Deník.cz