Zpravodajství

DELTA dokončila moderní kancelářské prostory v centru Prahy

DELTA dokončila moderní kancelářské prostory v centru Prahy

Po dvanácti měsících projekce a čtyřech měsících stavební realizace společnosti DELTA Projektconsult vznikly v památkově chráněném objektu v centru Prahy nově zrekonstruované kancelářské prostory určené pro cirka 10 zaměstnanců české pobočky voestalpine ČR, s.r.o.

Ta je součástí koncernu voestalpine, který aktivně působí na celém světě a je specialistou v technologiích na zpracování oceli.

Koncem loňského roku byly tyto moderní a reprezentativní prostory definitivně předány investorovi k užívání. Ojedinělý a reprezentativní interiér je výsledkem práce architektů ze skupiny DELTA sídlící v Čechách a v rakouském Welsu.

 

Autoři architektonického návrhu Ing. arch. Domenico Mario La Marca a Ing. arch. Juraj Bačkor k těmto nově vzniklým reprezentativním firemním prostorům uvedli: „V historickém objektu s klenbami a dřevěnými trámy, kde se téměř nevyskytuje žádný pravý úhel, bylo výzvou vytvořit funkční a přitom reprezentativní administrativní prostory. Mezi stěžejní požadavky investora patřilo opticky rozšířit a propojit jednotlivé kanceláře. Na zajímavé atmosféře prostorům přidává unikátní LED-systém osvětlení. Dalším důležitým detailem bylo zlepšení akustických podmínek díky použití akustických sádrokartonových obkladů včetně kompletní výměny elektroinstalace v nově zrekonstruovaných prostorách“.

V datech


Rekonstrukce nového administrativního zázemí o rozloze 280m2 v části Praha 2 pro společnost voestalpine ČR stála cirka 145.000 eur. Kromě architektury investor využil služeb společnosti DELTA také v oblasti projekce, výběrového řízení zhotovitele a jako technický dozor investora.
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz